O nas

O nas

LexMedica - Zawsze po stronie prawa

Lex Medica to instytucja z siedzibą w Poznaniu, która specjalizuje się w sporządzaniu profesjonalnych opinii medycznych na temat błędów medycznych u dorosłych i dzieci wystawianych na potrzeby Sądów, Policji i Prokuratury w postępowaniu karnym. Niezawodne, rzetelne opinie błędów medycznych, z jakich jesteśmy znani są wykonywane przez zespół ekspertów – lekarzy i biegłych sądowych z wieloletnim doświadczeniem w opiniowaniu. Szybki czas realizacji, najwyższa jakość i rzetelność to nasze atuty, które sprawiają, że jesteśmy wybierani do współpracy przez organy procesowe w całym kraju.

 

Profesjonalne opinie medyczne

Wykonujemy opinie sądowo-lekarskie każdego rodzaju przypadków błędów medycznych. Zakres naszych ekspertyz obejmuje kilkadziesiąt specjalizacji od kardiologii, neurologii po onkologię, hematologię i wiele innych dziedzin.

 

Opinie medyczne wydane przez biegłych sądowych

Nasz zespół opiniuje w zakresie błędów medycznych z wielu dziedzin medycyny. Opinie wydawane są przed biegłych sądowych i lekarzy specjalistów. Wieloletnie doświadczenie i opinie zespołowe, jakie wykonujemy pozwala nam zapewnić najwyższą jakość usług.

 

LexMedica to:

* Doświadczenie.

* Ekspertyzy dla Prokuratury, Sądów i Policji.

* Wysokiej jakości opinie błędów lekarskich.

 

Zapraszamy do współpracy.